Blue Flower

Keresés

Amennyiben belépési problémák (belépési azonosító, jelszó) adódnak a Kréta rendszerbe, kérem az alábbi kommunikációs e-mail címen jelezzék:

A Kállay Miklós Általános Iskola dolgozói és tanulói nevében szeretnénk megköszönni Belicza László polgármester úrnak a gyermeknap színvonalas megrendezését.

Tanulóink számára biztosított színes program lehetőséget adott arra, hogy különböző foglalkozásokon kipróbálhassák ügyességüket, kreativitásukat. A kisebbek körében nagy sikert aratott a népi játékok kipróbálása, melyek segítségével a régi hagyományokkal is megismerkedhettek. Különleges volt tanulóink számára a színes tetoválás. A gyermeknap zárásához igen jó hangulatot teremtett a Garagulya Komédiás Kompánia Betyárparádé előadása.

Köszönjük az Önkormányzat által biztosított programokat!